Byt, 2+kk

Plně zrenovovaný nezařízený byt s krásným výhledem na park Letná, situovaný ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu s novým výtahem pouhou minutu chůze od Letenského náměstí. Klidná lokalita v bezprostředním sousedství letenského parku s bohatými možnostmi relaxace a sportovního vyžití, 15 minut chůze do historického centra, s výbornou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v blízkém dosahu MHD (tramvaje, metro Hradčanská a Vltavská), na letiště a do mezinárodních škol.

V bytě se nachází prostorný obývací pokoj propojený s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice s šatnou a výhledem do klidného vnitrobloku, koupelna s masážní vanou, bidetem a toaletou, toaleta pro hosty a vstupní chodba.

Zachované původní architektonické prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, italská dlažba, plynové etážové topení, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, UPC kabelové TV připojení. Možnost parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby 1.200 Kč/měs./os. Poplatky za spotřebu energií se platí zvlášť. K dispozici od června 2022.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11135
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.