Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt, situovaný ve 4. patře plně zrenovovaného, dobře udržovaného činžovního domu s novým výtahem. Atraktivní lokalita pár kroků od Letenských sadů, s plnou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu parku Stromovka. Výborné spojení do centra (tramvaje, metro Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s pracovním koutem a šatnou, koupelna s vanou, toaletou a bidetem, technická komora a vstupní hala. Ložnice je orientována do klidného vnitrobloku.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, základní nádobí a kuch. náčiní, TV, satelitní připojení Astra, kamerový systém v domě. Záloha na společné domovní služby, vodné a stočné 400 Kč/osoba/měs. Internet 750 Kč měsíčně. Záloha na spotřebu plynu a elektřiny 2000 Kč/měs. K dispozici od dubna 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10885
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  69 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.