Byt, 2+kk

Byt u parku na Letné. Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt v 1. patře dobře udržovaného renovovaného bytového domu s novým výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Budova stojí v klidné ulici jen pár kroků od Letenských sadů a zastávky tramvají se spojením na metro Hradčanská a Vltavská, nedaleko parku Stromovka. Oblíbená rezidenční lokalita v pěším dosahu centra, s kompletní občanskou vybaveností a bohatými možnostmi sportovního, kulturního i společenského vyžití, v rychlé dostupnosti na letiště a do mezinárodních škol.

V bytě se nachází obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice s arkýřovým výklenkem s výhledem do vnitrobloku a vybavenou šatnou, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, bidet, toaleta), technická komora a vstupní hala.

Parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, kávovar, základní nádobí, ložní prádlo, žehlička a žehlicí prkno, lux, TV, satelitní příjem Astra a Hotbird. Záloha na společné domovní služby, vodné a stočné 600 Kč/osoba/měs. Internet 750 Kč měsíčně. Záloha na spotřebu plynu a elektřiny 3000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10879
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.