Byt, 3+1

Světlý vzdušný byt ve 4. patře kompletně renovovaného činžovního domu s výtahem, postaveného na přelomu 19. století v oblíbené části Vinohrad.

Byt nabízí 2 ložnice, obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou, toaletu zvlášť a vstupní halu.

Součástí vybavení jsou parkety, alarm, bezpečnostní dveře, kabelové TV připojení, telefonní linka, PC sítě, pračka a myčka. Pár minut chůze na Václavské náměstí a metro Muzeum. Možnost zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Poplatky za společné služby 1.500 Kč měsíčně. Energie se hradí zvlášť. Parkování v garáži možné za 3.500 Kč měsíčně. K dispozici od července 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10799
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  Možnost garáže za 3.500/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.