Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nezařízený byt s prostornou terasou (49 m2) ve 3. patře v uzavřeném bytovém komplexu z r. 1998 s 24h ostrahou, kamerovým systémem a soukromou zahradou. Klidná lokalita nedaleko Prokopského a Dalejského údolí, veškerá vybavenost v blízkém okolí, pár zastávek autobusem nebo 10 minut chůze ke stanici metra Lužiny, trasa B. Dobrá dostupnost do německé a japonské školy.

Interiér bytu tvoří 2 ložnice, jedna se vstupem na terasu, obývací pokoj také se vstupem na terasu, plně vybavený kuchyňský kout, šatna, koupelna s vanou, toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, žaluzie, plynový kotel, podlahové vytápění, myčka, mikrovlnná trouba, nábytek na terase, videotelefon. Bez výtahu. Bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu vody 3.000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se převádí na nájemce.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Terasa
  49 m²
 • Celková plocha
  92 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  10721
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.