Byt, 4+1

Pěkně řešený světlý nezařízený podkrovní dvoupodlažní byt s terasou určený k pronájmu. Byt je situován na Vinohradech v blízkosti stanice metra Jiřího z Poděbrad s rychlou dostupností do centra.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s krbem, otevřená kuchyň plně vybavená moderními spotřebiči, jídelna, 3 ložnice, 2 mozaikové koupelny s podlahovým topením a místnost s Whirlpoolem pro 6 osob s přímým vstupem na terasu.

K dalšímu vybavení patří vestavěné skříně, na podlahách parkety a žula, dále UPC, satelitní TV připojení a ISDN linka. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 9.000 Kč/měs. Parkování v nedalekých garážích v ceně. Byt je na rozdíl od fotografií NEZAŘÍZENÝ ale je možné ho pronajmout jako zařízený za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10694
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  190 m²
 • Parkování
  Parkovací stání zahrnuto v ceně nájmu.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.