Byt, 3+1

Prostorný vzdušný byt s krásným výhledem na Prahu situovaný ve zvýšeném přízemí rodinné vily se zahradou a terasou k užívání nájemníků. Vila se nachází v klidné rezidenční zástavbě v Praze 5 nedaleko Prokopského údolí, v rychlém dosahu komerčních center Nový Smíchov / Anděl a Zličín. Pravidelné autobusové spoje, zastávka autobusu 200 m od domu.

Interiér bytu tvoří 2 ložnice, plně vybavená samostatná kuchyň, světlý rohový obývací pokoj, koupelna s vanou a toaletou a velká vstupní hala.

Velká okna, parkety, žaluzie, myčka, telefonní linka, alarm, domácí vrátný. Možnost parkování v garáži. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 5000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10554
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  108 m²
 • Parkování
  1 - 2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.