Byt, 4+1

Prostorný byt se 2 koupelnami a zachovanými původními prvky, situovaný v 1. patře zrenovované činžovní vily se vzrostlou zahradou v prestižní vilové čtvrti na Vinohradech. Klidná ulice v blízkém dosahu sadů Bratří Čapků a Bezručových sadů, v pěším dosahu stanice metra Jiřího z Poděbrad, trasa A, s veškerou občanskou vybaveností v okolí.

Interiér tvoří 2 ložnice, prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, formální jídelna (případně 3. ložnice), dále en-suite koupelna (masážní vana, bidet, toaleta), společná koupelna (sprchový kout, toaleta) a vstupní hala.

Krásné výhledy do zeleně, původní repasované parkety, dlažba, velká okna, vysoké stropy, lustry, vestavěné skříně, plynový kotel, myčka, kamerový systém. K dispozici jedno garážové stání s úložným prostorem za 4000 Kč měsíčně, automatická garážová vrata. Nájemci mohou užívat krásnou vzrostlou zahradu s posezením. Zálohy na společné služby, vodu a údržbu zahrady 2500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10468
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  128 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.