Byt, 1+kk

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nezařízený byt o dispozici 1+kk, který se nachází v 6. patře v nově vybudované rezidenci Palác Trnitá. Budova se nachází přímo v centru Brna, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností, v přímém sousedství obchodního centra Galerie Vaňkovka, hlavního nádražím či autobusového nádraží. V blízkém dosahu leží Zelný trh, katedrála sv. Petra a Pavla, Špilberk, mnoho restaurací, kaváren a kulturních zařízení.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. 

Moderní designové prvky, plovoucí podlaha, dlažba, úložné prostory, předokenní elektricky ovládané rolety, laminátová kuchyňská linka, myčka, internet - optický kabel, sklep, kolárna, kočárkárna, nepřetržitá ostraha, výtah. Možnost pronájmu parkovacího stání v podzemní garáži

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104290
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a energie 3.500 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  35 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu parkovacího místa v podzemní garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.