Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem nový, plně zařízený klimatizovaný byt v 5. patře Rezidence ICONIK - nově postaveného bytového domu s výtahem ve vyhledávané čtvrti Karlín v Praze 8. Budova stojí v sousedství dvou sadů, nedaleko nábřeží Vltavy, v blízkosti rozsáhlé moderní administrativní zóny. Oblíbená rezidenční lokalita s velmi rychlým spojením do centra a bohatou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, pár kroků od stanice metra Křižíkova a zastávky tramvají.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Byt je orientován do klidného vnitrobloku. 

Klimatizace, dubové podlahy, dlažba, množství vestavěných úložných prostor na míru, rozkládací sedačka, centrální vytápění, myčka, mikrovlnná trouba, sklep. Možnost pronájmu garážového stání za 3000 Kč měsíčně (s možností zřízení nabíjení elektromobilu).

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104085
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, spotřebu vody a vytápění: 6500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.