Byt, 1+kk

Plně zařízené studio se zimní zahradou s výhledem na zimní stadion Nikolajka ve 4. patře novostavby s výtahem v klidné ulici v blízkém dosahu Francouzského lycea a komerčního centra Anděl se stanicí metra.

Byt tvoří jedna místnost se zimní zahradou vhodnou pro pracovnu, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Plovoucí podlaha a dlažba, bezpečnostní dveře, žaluzie, ložní prádlo, nádobí, pračka, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, dostatek úložného prostoru, kvalitní nábytek z masivu, francouzská manželská postel, TV, domácí vrátný. Parkování v podzemní garáži možné za 2000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 3000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10406
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  Parkování v garaži možné za 2000 Kč měsíčně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.