Byt, 5+1

Nabízíme k pronájmu modernizovaný byt se 2 koupelnami, 2 balkony a krásnými výhledy do zeleně v přímém sousedství parku Stromovka. Byt se nachází ve 3. patře kompletně zrenovovaného klasického činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Přilehlý park nabízí mnoho příležitostí pro relaxaci a sportovní vyžití - dětská hřiště, cyklistické a bruslařské stezky, jízdárnu, pěší cestu do ZOO a botanické zahrady apod. Lokalita s plnou vybaveností a rychlou dostupností do centra - tramvaje k metru Hradčanská a Vltavská nebo příjemná procházka přes park na Letné a přes Vltavu. V rychlém dosahu se nachází také letiště a četné mezinárodní školy.

Interiér bytu tvoří plně vybavená otevřená kuchyň, prostorný obývací pokoj, 4 ložnice (hlavní ložnice s en-suite koupelnou s vanou, 2 šatnami a balkonem), druhá koupelna se sprchovým koutem, balkon přístupný ze vstupní haly a toaleta pro hosty.

Laminátové plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, myčka, mikrovlnná trouba, vinotéka, alarm. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 5.500 Kč měsíčně. K dispozici od července 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10390
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  180 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  185 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.