Byt, 3+1

Prosluněný zařízený byt ve 2. patře moderního prestižního rezidenčního komplexu na Vinohradech nedaleko Havlíčkových sadů, 3 bloky od náměstí Míru - stanice metra a zastávek tramvají.

V bytě se nachází plně vybavená kuchyň oddělená posuvnými dveřmi od obývacího pokoje s jídelnou, 2 vzdušné světlé ložnice, jedna s šatnou, druhá s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC, prádelní komora, vstupní chodba a WC pro hosty.

Kvalitní materiály a vybavení, parkety, francouzská okna, žaluzie, pračka a sušička, myčka, mikrovlnná trouba, centrální vypínač, satelitní TV připojení, domácí videotelefon. Výtah. V ceně nájmu je zahrnuto jedno parkovací stání v podzemních garážích. Měsíční záloha na společné služby a spotřebu energií činí cca 8000 Kč měsíčně (vyúčtování jednou ročně). K dispozici od května 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10334
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Parkování
  Garážové stání zahrnuto v ceně nájmu
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.