Byt, 1+1

Byt kompletně zrekonstruovaný a zařízený v duchu Feng Shui. Nabízíme k pronájmu designově vybavený byt v 1. patře udržovaného pavlačového domu bez výtahu. Dům stojí v klidné ulici v centru Žižkova, v blízkém dosahu parků Vítkov a Parukářka, v lokalitě s rychlou dostupností do centra - 10 min na Václavské náměstí, 2 krátké tramvajové zastávky od stanice metra Hlavní nádraží. Místo nabízí plnou občanskou vybavenost, tenisové kurty, bazén a sportovní a relaxační centrum Olšanka v blízkém dosahu.

Byt má obývací pokoj s ložnicí, plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu. 

Původní parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěná skříň, nová protihluková okna s trojskly, plynový kotel, podlahové topení v koupelně, myčka, nádobí, TV Samsung Frame, stůl a židle zn. Ton, pohovka zn. BoConcept, další vybavení zn. Kartell, Gant a Blomus, sklep. Možnost střednědobého pronájmu (min. 6 měsíců). 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102655
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu energií ve výši 4000 Kč měsíčně se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.