Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný klimatizovaný penthouse s vířivkou, saunou, privátním přístupem výtahem a jihovýchodní terasou o 128 m2 s krásným výhledem na Prahu. Byt se nachází v 6., nejvyšším patře ve zdařilém rezidenčním projektu, zasazeném do vilové čtvrti v oblíbené části Prahy 5 Na Hřebenkách. Atraktivní lokalita na pomezí Prahy 5 a 6 poskytuje spoustu zeleně, široké možnosti sportovního vyžití a snadnou dostupnost smíchovského centra Anděl s veškerými službami. Přímo od domu lze vyrazit do parku Ladronka nebo Petřínských sadů, blízko je i zahrada Klamovka nebo park Sacré Coeur, v dobrém dosahu je i Francouzské lyceum. Téměř u domu je autobusová zastávka, při cestách autem je výhodou blízký vjezd do tunelového komplexu.


Interiér bytu v současnosti tvoří více než stometrový otevřený obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, druhá koupelna, dalších dvě místnosti - nyní využívané jako domácí kino a posilovna a vstupní chodba s přímým výstupem z výtahu.

Klimatizace, systém inteligentní domácnosti Crestron, bezpečnostní vstupní dveře, velkoformátová okna s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, vyhřívaná podlaha v koupelnách, podlahové konvektory (centrální domovní kotelna), spotřebiče Miele (včetně vinotéky), kuchyňská pracovní deska z Technistone, sanita Riho, sklep. K relaxaci je na velké slunné terase připravena vířivka a sauna. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101659
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu energií ve výši 25.000 Kč měsíčně se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  165 m²
 • Terasa
  128 m²
 • Celková plocha
  293 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.