Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu světlý, kvalitní, kompletně zařízený byt ve 4. patře Rezidence Mánesova78, která vznikla citlivou rekonstrukcí pozdně secesního bytového domu podle návrhu renomovaného studia OOOOX. Dům stojí v klidné ulici na Vinohradech v blízkosti Riegrových sadů, pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvají, stanovištěm pravidelných farmářských trhů a množstvím kvalitních kaváren, bister a restaurací. Vyhledávaná lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností, v pěším dosahu nákupního centra Atrium Flora.

Do ulice orientovaný designový apartmán tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s vybavenou šatnou, ložnice s vestavěnou skříní, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnou skříní. 

Klimatizace, masivní dřevěné podlahy, dlažba, centrální vytápění, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče zn. Siemens, myčka, indukční varná deska, vinotéka, mikrovlnná trouba,  TV, videotelefon, sklep. K dispozici od května 2023. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: cca 6000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  2 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101557
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.