Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený luxusní byt se 3 koupelnami, situovaný ve 2. patře novostavby bytového domu s výtahem v prestižní vilové čtvrti se spoustou zeleně. Budova stojí v klidné ulici na Vinohradech v pěším dosahu sadů Bratří Čapků, Heroldových a Bezručových sadů, a také stanic metra Jiřího z Poděbrad a Flora na trase A, v oblasti s veškerou občanskou vybaveností a službami v blízkém okolí.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a francouzským oknem s výhledem do zeleně upraveného vnitrobloku, hlavní ložnice s šatnou, francouzskými okny a koupelnou (vana, sprchový kout, toaleta, bidet), ložnice s šatnou a koupelnou (sprchový kout, toaleta s bidetovou sprškou) a ložnice s koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta). V bytě je dále vybavená šatna, technická místnost, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. 

Nadstandardní vybavení, rekuperace, masivní dřevěné parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění, podlahové topení v koupelnách, pračka, sušička, kuchyň Hanák na míru, kuch. spotřebiče Miele, myčka, indukční varná deska, videotelefon, alarm, sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101406
 • Měsíční nájemné
  140 000 Kč / 5 527 €
 • Poplatky za služby
  Fixní platby na společné služby, vytápění, spotřebu vody a elektřinu: 12000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  212 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • K dispozici od
  Ihned
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.