Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu světlý zrekonstruovaný nezařízený rohový byt s krásnými výhledy na Vltavu a Výtoň, situovaný ve 2. patře zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Výhodná lokalita s parkem s dětským hřištěm před domem, s plnou vybaveností, službami, kavárnami restauracemi a bistry v blízkém dosahu a výbornou dopravní dostupností - v blízkosti tramvajových spojů a metra na Palackého / Karlovo náměstí. V sousedství se nachází vyšehradský park a v dochozí vzdálenosti park Folimanka, Botanická zahrada UK či skate park na opačném břehu řeky.

Slunný interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 2 ložnice, koupelna s vanou, toaletou, bidetovou sprškou a technickým zázemím, toaleta pro hosty a velká vstupní hala s vestavěnou skříní. 

Dřevěné parkety, dlažba, původní štukové stropy, podlahové vytápění v koupelně a na toaletě, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, dvě lednice s mrazáky, sklep o 12 m2. Možnost parkování v nedaleké garáži - dle dostupnosti.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101199
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a vodu cca 2700 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se hradí zvlášť - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedaleké garáži - dle dostupnosti.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.