Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu plně zrekonstruovaný zařízený byt se 2 koupelnami a výhledem do zeleně, situovaný ve 3. patře kompletně zrenovovaného bytového domu s novým výtahem. Budova se nachází v Praze 5 na Smíchově, v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra a k plné občanské vybavenosti, pouhých 5 minut chůze či jednu krátkou zastávku tramvají od stanice metra Anděl a obchodního centra Nový Smíchov. V blízkém dosahu je Francouzské lyceum, parky Bertramka, Sacre Coeur a Petřínské sady.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), druhá ložnice / pracovna, samostatná koupelna (sprchový kout, toaleta, bidet. sprška) a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dostatek úložných prostor, podlahové topení v koupelnách, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, lednice na víno, videotelefon, sklep, bezpečnostní kamery v domě. Možnost venkovního parkovacího stání ve dvoře vedlejšího domu za dodatečný poplatek. K dispozici od dubna 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100808
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby 4.500 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  Možnost parkování.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.