Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+1

Byt na nábřeží Vltavy. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný klimatizovaný byt se 2 koupelnami, 2 balkony a krásnými výhledy na Vltavu, Vyšehrad a Národní divadlo. Byt leží v 5., nejvyšším patře krásně zrenovovaného secesního domu s výtahem a majestátními vstupními prostory. Budova stojí v prestižní lokalitě na Smíchově přímo na nábřeží Vltavy, s rychlými tramvajovými spoji do centra, v pěším dosahu komerčního a zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Interiér tvoří obývací pokoj s arkýřem, plně vybavená kuchyň s jídelnou a balkonem, 3 ložnice s vestavěnými skříněmi - dvě z nich se sdíleným balkonem, dále koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), druhá koupelna (sprchový kout), technická místnost, samostatná toaleta a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. 

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, dostatek úložných prostor, bezpečnostní vstupní dveře, předokenní zatemňovací rolety na střešních oknech, plynový kotel, podlahové vytápění s koupelnách a na toaletě, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska s integrovanou digestoří, mikrovlnná trouba, vstup do budovy na čip, společná kolárna/kočárkárna. K dispozici od 1. května 2023.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  90 000 Kč / 3 775 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 750 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).
 • Podlahová plocha
  190 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  200 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100728
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.