Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+1

Tento prostorný podkrovní mezonetový zařízený byt s nádherným výhledem na Pražský hrad a vrch Petřín se nachází v celkově renovované barokní budově na Malé Straně.

Byt má vlastní vstup do výtahu. V prvním patře se nachází prostorný světlý obývací pokoj spojený s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice a koupelna. Ve druhém patře je otevřený prostor o velikosti 79 m2 a druhá koupelna.

Parketové podlahy, italský keramický obklad, granit, pračka/sušička, myčka na nádobí, pevná linka, připojení k internetu, satelit, DVD domácí kino, domovní telefon (intercom), výtah, recepce a úklid k dispozici za příplatek. Uvnitř budovy je upravený dvůr. 

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  75 000 Kč / 3 161 €
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby a vodu 5.400 Kč/měs. Energie se hradí zvlášť.
 • Celková plocha
  221 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100645
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.