Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný, kompletně zařízený luxusní byt se 3 koupelnami, situovaný v 1. patře dobře udržovaného zrenovovaného rohového bytového domu s výtahem v blízkosti Sadů Svatopluka Čecha. Budova stojí ve vyhledávané rezidenční lokalitě na Vinohradech s plnou občanskou vybaveností a službami v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, v pěším dosahu stanice metra Jiřího z Poděbrad, Havlíčkových sadů a sadů Bratří Čapků.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a krásnými výhledy do Čechových sadů, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, sprchový kout + toaleta, technické zázemí), další ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta) a třetí ložnice s koupelnou (sprchový kout, toaleta). V bytě je dále průchozí šatna, samostatná toaleta s bidetovou sprškou, úložná komora a vstupní hala. 

Masivní dřevěné parkety, dlažba, štukované stropy, plynový kotel, podlahové topení v koupelnách, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, lednice amerického typu, TV, sklepní zděná kóje

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100586
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  3000 měsíčně Záloha na společné domovní služby a vodu cca 3000 Kč/měs. Elektřina a plyn se hradí zvlášť - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  143 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.