Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kvalitně zrekonstruovaný a zařízený byt ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem v klidné ulici na Vinohradech. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra, pár minut od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, v blízkém dosahu nákupního centra Flora.

Interiér bytu tvoří plně vybavená průchozí kuchyň, obývací pokoj s krbem, 2 ložnice, koupelna (vana, sprchový kout, toaleta), toaleta pro hosty a otevřená vstupní chodba.

Zachované původní prvky, velká okna, vysoké stropy, dřevěné podlahy, vytápěná dlažba v koupelně a na toaletě, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříň, zabudované osvětlení, plynový kotel, indukční varná deska, pračka, sušička, myčka. K dispozici od 2. ledna 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100330
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby a vodu cca 3.000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.