Kancelářské prostory

Jedna z nejvyšších budov v Brně nabízí kancelářské prostory k pronájmu. Řešení komplexu dvou budov vychází ze soutěžního návrhu z ledna 1994. Základní kámen byl položen dne 20. prosince 1994 s následnou kolaudací dne 9. října 1997. Objekt se svými 60ti m výšky a 16ti podlažími plní převážně administrativní funkci a k ní přilehlá dvoupodlažní obchodní pasáž poskytuje zázemí mnoha společnostem s nabídkou v oblasti zejména interiérového vybavení, služeb a využití volného času (kavárny, restaurace).

Lokalita:
Výhodné umístění v jižním centru Brna s bezproblémovou dostupností z centra města, po dálnicí D1 (Praha, Olomouc), D2 (Bratislava) nebo R52 (Mikulov, Vídeň). Dostatečné parkovací kapacity jsou zajištěny v monitorovaných podzemních garáží nebo na přilehlém parkovišti.

Vybavení a služby:
Optické kabely
HVAC sytém
Kontrola přístupu podle zón
Protipožární systém
Poplašný systém
Recepce
Ostraha
Záložní zdroj energie
Hlavní zdroj napájení
Vysokorychlostní výtahy
Parkování
Restaurace

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43550
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  83 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  17 133 m²
 • Parkování
  1 700 Kč
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.