pronájem kanceláře

Kancelářské prostory k pronájmu v památkově chráněném komplexu tří budov, z nichž jednu navrhl architekt Josef Gočár. Kompletně zrekonstruovaný barokně-klasicistní palác je umístěn v centru Prahy, na rozhraní Nového a Starého Města. Na přestavbě se podílel architektonický ateliér Stanislava Fialy, který dokázal zachovat historické prvky, a podílel se rovněž na vytvoření jedné z prvních zelených střech v Praze. Rekonstrukce v roce 2018 získala titul Stavba roku. Součástí projektu je i sdílená terasa, kterou mohou využívat všichni nájemci.

Lokalita:
Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou. V blízkosti se nachází stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a tramvajové zastávky Náměstí Republiky a Masarykovo nádraží.

Vybavení a služby:
Zvýšené podlahy
Optické připojení
Otvíratelná okna
Vnitřní žaluzie
Klimatizace
Sprinklery
Poplašné požární zařízení
Kamerový systém
Přístup na kartu
Nákladní výtah
Sdílená terasa
Recepce

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37011
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  125 Kč za m² / měsíčně
 • Parkování
  4 500 CZK / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.