Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Thámova 16

Pronájem plně vybavených kanceláří s flexibilní dobou nájmu v 6. patře moderní administrativní budovy v žádané lokalitě staré části Karlína.

Flexibilní kanceláře jsou ideálním řešením pro start-upy či malé týmy, které hledají plně vybavené kanceláře s flexibilními nájemními podmínkami. Na patře jsou k pronájmu čtyři plně vybavené kanceláře. Nájemci mohou využívat sdílenou kuchyňku a toalety v rámci patra.

Karlín je oblíbená administrativní a rezidenční čtvrť, která se vyznačuje širokou nabídkou služeb a bohatým kulturním životem. Naleznete tu celou řadu kvalitních restaurací a kaváren, obchodů, ale i zdravotnická zařízení, banky a multifunkční komplex Forum Karlín.

Lokalita:

Tato obchodní, rezidenční a administrativní lokalita se nachází pouhých 10 minut chůze od centra Prahy a vyznačuje se snadnou dostupností MHD i autem. Stanice metra Křižíkova (trasa B) a tramvajová zastávka pouhé dvě minuty chůze od budovy. Snadné napojení na rychlostní silnici D8 a do centra města. Karlínské náměstí a nedaleký Vítkov nabízejí zelené plochy pro chvíle aktivního odpočinku a relaxace.

Vybavení a standard budovy: 

Centrální recepce
24hodinová ostraha
Kamerový systém
Snížené podhledy
Klimatizace
Elektronické detektory kouře
Kuchyňka
Parkování v podzemních garážích

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  25.68 € za m² / 625 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  230 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  230 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  36 m²
 • Parkování
  100 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  35886
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.