Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

pronájem kanceláře

Administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu z dílny architektonického studia CMC Architects. Na 19 nadzemních podlaží nabízí originální architekturu a variabilní řešení kanceláří s využitím nejnovějších technologií. V nejvyšším podlaží je k dispozici terasa s panoramatickým výhledem, přístupná všem nájemcům. K dispozici rovněž restaurace se zahrádkou, kolárna a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Budova je navržena jako energeticky úsporná a jejím cílem je dosáhnout certifikace na úrovni BREEAM Excellent. Nedaleko projektu se nachází zelená oáza obklopená industriální atmosférou pražských Vysočan - Ovocný sad na Klíčově. Patří mezi veřejné ovocné sady a lze v něm najít nejen odpočinek v zeleni, ale i chráněné živočichy.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou, přímo u stanice metra Kolbenova (linka B) a tramvajových i autobusových zastávek. Rychlé napojení na Městský okruh a dálnice D8 (Ústí n/Labem), D10 (Liberec) D11 (Hradec Králové). V okolí je veškerá občanská vybavenost, v blízkém obchodním centru Galerie Fénix je řada obchodů, restaurací a kaváren.

Vybavení a služby:
Reprezentativní recepce s prostornou vstupní halou
Přístup do budovy a ostraha 24/7
Systém vstupních karet
Vysokorychlostní výtahy
Standardní osvětlení (bezpodhledové řešení)
Zdvojené podlahy
Podlahové krabice
Klimatizace
Teplovodní topení
Otevíratelné okenní moduly
Sprinklerový systém
Optický kabel
Parkování v podzemních garážích
Kamerový systém
Bezbariérový přístup
Technická údržba a úklidová služba

K dispozici od Q2/2023.

Nájemné a služby jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  13 - 14.50 € za m² / 316 - 353 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  100 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  15 783 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  2 974 m²
 • Parkování
  120 EUR
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  31760
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.