Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

pronájem kanceláře

Nová administrativní budova od prestižní architektonické kanceláře Chapman Taylor v Radlickém údolí nájemcům nabídne k pronájmu moderní kancelářské prostory nejvyššího standardu, jedinečný výhled na Prahu, terasy i rozlehlou zahradu.

Původní kotelna byla hlavním zdrojem energie pro celou továrnu Waltrovka. První fáze projektu získala titul Stavba roku 2017 a aktuálně je plně obsazena. Na tento úspěch nyní navazuje Fáze II, jež bude dokončena v roce 2020. Projekt, který vznikl v pražském týmu prestižní architektonické kanceláře Chapman Taylor, se citlivě začlení do Radlického údolí a nabídne nájemcům nejvyšší standardy moderních kancelářských prostor. Jedinečný výhled na Prahu bude z každého prostorného podlaží, která jsou navržena tak, aby se co nejvíce přizpůsobila potřebám klientů. Jednotlivá podlaží budou mít svou vlastní terasu a všichni nájemci budou mít k dispozici také rozlehlou zahradu pro nejrůznější eventy, sporty nebo jen relaxaci. V objektu bude rovněž bistro, kantýna, coffee corner a kolárna se sprchami. Velikost typického patra 1 920 m2.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou – v blízkosti stanic metra Radlická a Jinonice (trasa B), vlakové stanice Praha - Jinonice a několika autobusových zastávek. Rychlé napojení na dálnici D1, D5 a městský okruh. Letiště Václava Havla je vzdálené 15 minut jízdy. V těsné blízkosti je přírodní rezervace Prokopské údolí, nedaleko golfové hřiště v Motole.

Vybavení a služby:
Přístup do budovy 24/7
Hlavní vstup s reprezentativní recepcí
Snížené podhledy se zabudovaným osvětlením
Sprinklerový systém hašení
Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi
Centrální ventilační systém
Chladící trámy
4 vysokorychlostní výtahy
Možnost úpravy na „smart office“
Venkovní fitness a sprchy
Dráha pro petanque a volejbalové hřiště
Privátní terasa na každém patře
Rozlehlá společná zahrada
Místo pro kola
Otevíratelná okna
Možnost umístění loga na budovu

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  14.50 € za m² / 353 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  85 Kč
 • Celková velikost budovy
  11 520 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  6 598 m²
 • Parkování
  3 000 Kč
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  30907
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.