Administrativní budova

Moderní rezidenční projekt s kancelářskými prostory k pronájmu situovaný v atraktivní lokalitě Prahy 6 – Dejvice.

Lokalita:
Budova se nachází nedaleko Vítězného náměstí, v blízkosti nové fakulty architektury ČVUT a je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou – v těsné blízkosti tramvajových zastávek, stanice metra Dejvická (trasa A) je vzdálená cca 10 minut pěšky. Dobrá dostupnost do centra města a na mezinárodní letiště Václava Havla Praha. V blízkosti budovy je Šárecké údolí.

Vybavení a služby:
Prostor je jednopodlažní a tvoří jej hlavní plocha s otevřenou dispozicí a dále zázemí (sklad, 2x WC, sprcha, úklid). Výlučnost projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, ale i netradičním půdorysným řešením s prosklenou átriovou halou. Vysoký standard vybavení v podobě vícepodlažních podzemních garáží či exkluzivního materiálového pojetí exteriéru a interiéru domu. Komerční jednotky jsou přístupné z loubí lemujícího uliční fasádu domu.

Výše nájemného je 363 Kč/m2/měsíc. Nájemné a služby jsou uvedené bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23980
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  65 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  157 m²
 • Parkování
  2500 CZK / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.