pronájem kanceláře

Kancelářské prostory k pronájmu v zrenovovaném historickém paláci z roku 1786, na Malostranském náměstí, v těsném sousedství sídel Poslanecké sněmovny a Senátu. Palác vznikl na místě pěti měšťanských domů podle návrhu architekta Josefa Jägera. Od roku 1874 byla v jeho přízemí proslulá kavárna, kterou s oblibou navštěvovaly mnohé významné osobnosti českého kulturního života. Kancelářské prostory jsou ve standardu, který odpovídá požadavkům dnešní doby.

Lokalita:
Budova se vyznačuje skvělou dopravní dostupností – zastávky tramvají se nacházejí přímo před domem a ve snadném pěším dosahu je i stanice metra Malostranská (trasa A). Široké spektrum služeb v okolí, včetně množství restaurací a kaváren.

Vybavení a služby:
Kabeláž
Telefonní a internetové připojení
Centrální recepce
Ostraha 24/7
Výtahy

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20705
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  6 500 Kč měsíčně
 • Celková velikost budovy
  154 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.