pronájem kanceláře

Moderní pětipodlažní administrativní budova na hranici centra Brna nabízí kancelářské prostory od těch pro jednoho uživatele až po velké jednotky typu open-space. V přízemí je pak k dispozici několik maloobchodních jednotek o různých plochách. Velkou výhodou budovy je parkovací dům určený pro nájemce a jejich návštěvníky.

Lokalita:
Budova je umístěna na hranici centra Brna na ulici Hybešova, dvě tramvajové zastávky od hlavního vlakového nádraží. Vzdálenost na dálnici je cca 10 minut jízdy autem.

Vybavení a služby:
V každém křídle budovy zvláštní výtah
Centrální recepce s ostrahou
Správa budovy umístěná přímo v objektu
Parkování ve dvoře či ve vlastním parkovacím domě

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20587
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  75 Kč za m² / měsíčně
 • Volná plocha k pronájmu
  900 m²
 • Parkování
  1 800 Kč
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.