Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Administrativní budova

Avriopoint je moderní administrativní budova v Brně-Žabovřeskách poskytující vysoce nadstandardní kanceláře typu A. Budova byla realizována v letech 2007-2008, kdy také získala titul Stavba jihomoravského kraje v kategorii staveb občanské vybavenosti. Architektonický návrh budovy pochází z dílny ateliéru Arch.Design, který je také jedním z největších nájemců budovy. Z dalších významných nájemců můžeme jmenovat např. společnosti AutoCont CZ, Barkotex či Invin. Celkově budova nabízí 4.200 m2 kancelářských ploch na osmi patrech, v suterénu a přízemí budovy je situováno 90 parkovacích míst.

Lokalita:
Budova se nachází v městské části Žabovřesky, jedné z nejžádanějších lokalit v Brně. I přes umístění s nádherným výhledem do okolní přírody se jedná o výborně dostupnou lokalitu, s dojezdem 7 minut na dálnici a se zastávkami šesti linek hromadné dopravy v bezprostřední blízkosti.

Vybavení a služby:
- centrální recepce
- nonstop bezpečnostní služba
- přístupový a parkovací systém
- parkování v podzemních garážích

Výše nájemného 3.000 - 3.300 CZK/m2/rok. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  125 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  4 200 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  555 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  19253
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.