Kancelářské prostory

Industriální budova s jedinečnými kancelářskými prostory k pronájmu v lokalitě, která se vyznačuje výbornou občanskou vybaveností, bohatým kulturním životem a širokou škálou možností pro aktivní odpočinek v blízkých Letenských sadech nebo v parku Stromovka. Prostory mají své vlastní sociální zázemí na patře i malou kuchyňku. Možnost parkování ve dvoře.

Lokalita:
Dobrá dopravní dostupnost - stanice metra Vltavská (trasa C) a zastávka tramvají Strossmayerovo náměstí je jen několik minut chůze od budovy.

Vybavení a služby:
Centrální recepce
24hodinová ostraha
Parkování ve dvoře
Sociální zázemí
Kuchyňka
Výtah

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19202
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  90 Kč za m² / měsíčně
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.