Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

pronájem kanceláře

Zrekonstruovaná administrativní budova v secesním stylu nabízí kancelářské prostory k pronájmu v atraktivní lokalitě Vinohrad. Celkem budova nabízí až 1 739 m2 kancelářských prostor. Parkování je možné ve dvoře objektu, kde je vyhrazeno 24 parkovacích míst.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost - v dosahu metra Náměstí Míru (trasa A) a I. P. Pavlova (trasa C), tramvajových spojů Náměstí Míru, Jana Masaryka, Zvonařka a Bruselská. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, v okolí se nachází mnoho reprezentativních restaurací vhodných pro obchodní jednání, nedaleko park Grébovka a Riegrovy sady.

Vybavení a služby:
Parkování ve dvoře
Noční ostraha 24/7
Výtah
Relaxační zóna
Sociální zázemí
Kuchyňka

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  89 Kč za m² / měsíčně
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  19177
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.