pronájem kanceláře

Energeticky úsporná administrativní budova nabízí nájemcům k pronájmu nové prostory se špičkovou a ekologicky šetrnou skandinávskou architekturou a designem ve středu Prahy na Vltavském nábřeží. Budova je také držitelkou certifikace LEED na úrovni Gold.

V administrativní budově se vkusně prolínají prvky skandinávské architektury s lokalitou samotnou. Svým moderním tvarem a velikostí se budova nenásilně člení do okolní zástavby a nájemcům nabízí množství teras a nádherné výhledy. Díky své velikosti nabízí nájemcům pocit vlastní budovy. Typická plocha podlaží 1 197 m2 (1.-3. podlaží), podzemní skladové prostory 284 m2, celková kancelářská/obchodní plocha v přízemí 815 m2, 13 stojanů na kola. Nejmenší jednotka je 400 m2. Hlavní myšlenkou architektonického návrhu budovy je respekt k přírodě.

Lokalita:
5 minut pěšky ze stanice metra Anděl (trasy B) a nákupního centra Nový Smíchov, 2 minuty pěšky od tramvajové zastávky a Smíchovského nádraží. Výborná dostupnost autem do centra a na Městský okruh.

Vybavení a služby:
Dvojité podlahy
Krabice v podlaze
Sprinklery
Chlazení
Ventilace a topení
3 vysokorychlostní výtahy
Vstup na karty
24hodinová bezpečnostní služba
Monitoring
Moderní řídící systém budov (BMS)
Stojany na kola
Převlékárna
Sprchy

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17021
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  108 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  7 037 m²
 • Parkování
  110 EUR
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.