pronájem kanceláře

Administrativní budova po velmi kvalitní rekonstrukci v prestižní lokalitě Prahy 6. Velikost typického patra je cca 320 m2. Budova prošla kompletní rekonstrukcí, která v sobě zahrnovala například zesílení stropních konstrukcí železobetonovými deskami, instalace strojovny vzduchotechniky, chlazení, vytápění, instalaci nového lanového výtahu či vnitřní kamerový systém s možností napojení na PCO.

Lokalita:
Budova se nachází v Bubenči, v jedné z nejprestižnějších lokalit metropole, ve které je umístěno 65 % diplomatických zastoupení cizích států. Blízkost Pražského hradu a největšího pražského parku Stromovka dále navyšují kvalitu této lokality. Stanice metra a tramvají Hradčanská (trasa A) je 2 minuty chůze, výborná dostupnost autem do centra města i na letiště.

Vybavení a služby:
Chlazení
Vzduchotechnika
Vytápění
Výtah
Kamerový systém
Zabezpečení kartovým systémem
Parkování

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16809
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  17.60 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  1 210 m²
 • Parkování
  80 EUR
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.