pronájem kanceláře

Komplex pěti budov nabízí kancelářské prostory k pronájmu v bloku zástavby mezi ulicemi Týnskou, Štupartskou a Malou Štupartskou, 100 metrů od Staroměstského náměstí. Jedná se o původně opevněný kupecký dvorec, kde se vybíralo clo - ungelt.

V polovině 90. let byla provedena rozsáhlá rekonstrukce všech pěti objektů o celkové ploše 7 000 m2 kanceláří a obchodních ploch. Své sídlo a hlavní centrálu pro střední a východní Evropu zde do roku 2007 měla mezinárodní účetní, daňová a auditorská společnost a poté právní kancelář. Pro svou neopakovatelnou atmosféru se Ungelt stal atraktivní destinací předních českých a mezinárodních provozovatelů galerií, restaurací a kaváren. Stal se tak znovu kulturním, společenským a obchodním centrem. Administrativní část tvoří 3 navzájem propojené domy.

Lokalita:
V těsné blízkosti stanice metra Staroměstské náměstí (trasa A) a jen pár minut chůze od stanice Náměstí Republiky (trasa B) a Můstek (trasa A). Parkování je možné v Pařížské ulici či v Burzovním paláci nebo v obchodních centrech Palladium a Kotva.

Vybavení a služby:
Klimatizace
Parkety
Renesanční terasa
Výtah
Sociální zázemí
Kuchyňka

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16708
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  3 EUR za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  7 000 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.