Kancelářské prostory

Administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu v administrativní lokalitě Prahy 5, pouze pět minut chůze od stanice metra Nové Butovice. Budova nabízí flexibilní dispozici, která může být využita jako otevřená či jednotková. V budově se nachází kantýna a suterén se sklady o velikosti 325 m2. Kolaudováno jako školské zařízení.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou – v blízkosti stanice metra Nové Butovice (trasa B) a autobusové zastávky. Snadné napojení na dálnici D5, Pražský okruh a hlavní silniční tahy spojující komplex s centrem města a s mezinárodním letištěm Václava Havla Praha. Budova je umístěna v areálu s parkovou úpravou a zelení. Nákupní centrum Galerie Nové Butovice se nachází ve vzdálenosti 1 km a velké nákupní centrum Zličín je vzdálené jen 5 minut autem nebo metrem.

Vybavení a služby:
Klimatizace
Centrální recepce
Kantýna v přízemí budovy
Skladové prostory k pronájmu přímo v budově
Parkování před budovou

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15393
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  135 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  3 253 m²
 • Parkování
  55 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  C
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.