Přehled jednotek

Kancelářské prostory

Kancelářské prostory k pronájmu v komplexu dvou propojených budov - moderní a funkcionalistické, v prvotřídní obchodní lokalitě, přímo v centru rušné části Prahy známé také pod názvem Zlatý kříž, kde se stýká ulice Na Příkopě s ulicí 28. října. Historická budova je první funkcionalistická stavba v Praze, postavená v letech 1925-27 podle projektu významného českého architekta Ludvíka Kysely pro továrníka a obchodníka Augusta Lindta a kompletně zrekonstruovaná v roce 2011. Dnes je vnímaná jako jeden ze symbolů novodobé pražské architektury.

Moderní kancelářská budova podle návrhu studia DAM architekti byla dokončená v roce 2002 na sousedním volném pozemku, kde byl v roce 1970 kvůli stavbě stanice metra Můstek zbourán původní historický dům. Vzhled této budovy vyniká svými aerodynamickými křivkami, zdmi z dvojitého skla s ventilační vzduchotechnikou kombinovanou s vrstvou vnitřních zlatých tabulí, které regulují světlo pronikající do budovy.

Lokalita:
Prestižní obchodní adresa v Praze. Budovy jsou skvěle dostupné veřejnou dopravou, budova stojí přímo na stanici metra Můstek (trasa A, B), jehož vstup se nachází hned vedle hlavní recepce.

Vybavení a služby:
Reprezentativní centrální recepce
Kamerový systém
Chlazení
Otevíratelná okna
Koberce
Podhledy
Vestavěné osvětlení
Příprava pro počítačové sítě
Výtahy

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15260
 • Měsíční nájemné
  22.50 € za m² / 556 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  195 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  2 273 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  335 m²
 • PENB
  D
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.