Přehled jednotek

Kancelářské prostory

Administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu v centru města, v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí a Františkánské zahrady. Komplex kombinuje historické prvky s moderní architekturou, skládá se ze 2 částí – historická budova prošla kompletní rekonstrukcí a nová budova byla postavena v původním dvoře. Atrium je osazeno zelení a vodní kaskádou s reflektory.

Lokalita:
Budova se nachází v atraktivní lokalitě, ve finančním a obchodním centru města s vlastním parkováním. Vynikající dostupnost městskou hromadnou dopravou – v bezprostřední blízkosti stanice metra Národní třída (trasa B) a tramvajového uzlu, v pěším dosahu stanice metra Můstek (trasa A, B).

Vybavení a služby:
Centrální recepce
Vstup na magnetické karty
Klimatizace
Regulace vlhkosti
Vnější stínění
Otevíratelná okna
Sprinklery

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15231
 • Měsíční nájemné
  16.50 - 16 € za m² / 408 - 396 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  180 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  9 655 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  1 031 m²
 • Poplatky za parkování
  350
 • PENB
  A
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.