Administrativní budova

Šestipatrová kancelářská budova s obchodními prostory v přízemí, nabízí 4 500 m2 pronajímatelné plochy a 69 parkovacích míst ve dvou podzemních podlažích. Typické podlaží má 800 m2.

Lokalita:
Lokalita Libeň, výborné spojení autem a veřejnou dopravou, stanice metra Palmovka (trasa B) a množství autobusů, centrum města je dostupné za 15 minut autem.

Vybavení a služby:
Technické standardy budovy s individuáně ovladatelnou klimatizací uspokojí potřeby náročných nájemců. Nonstop přístup do budovy a 24/7 ostraha, elektronický zabezpečovací systém, CCTV, elektronický přístupový systém, výtahy. Standardní vybavení zahrnuje klimatizaci, otevíratelná okna se speciálními zvukoizolačními dvojskly, nové antistatické koberce, snížené podhledy, stávající rozmístění prostor včetně skleněných příček. Lokalita nabízí perfektní služby v přímém okolí budovy.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15015
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  90 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  4 143 m²
 • Parkování
  90 EUR
 • PENB
  C
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.