Přehled jednotek

Kancelářské prostory

Moderní multifunkční komplex s kancelářskými prostory k pronájmu, obchodním centrem a rezidenčními jednotkami ve vysokém standardu v centru města, v bezprostřední blízkosti Národní třídy nedaleko Václavského náměstí, z dílny architektonického studia Jakub Cigler Architekti.

Součástí komplexu je také malý park se stromy s vysokou pohyblivou sochou hlavy spisovatele Franze Kafky. Kancelářské prostory mají k dispozici společnou střešní terasu s výhledem na Pražský hrad. Unikátní půdorys ve tvaru čtyřlístku umožňuje snadný přístup denního světla do všech prostor. Budova obdržela prestižní certifikaci LEED Silver.

Lokalita:
Vynikající dostupnost veřejnou dopravou – přímo na metru Národní třída (trasa B), přímo před budovou tramvajové zastávky. Snadné napojení na důležité městské komunikace i blízké vlakové nádraží. Výborná občanská vybavenost – v budově se nachází nákupní galerie, restaurace, před budovou náměstí se zelení a zahradní restaurace.

Vybavení a služby:
Samostatný vstup do kancelářské části budovy s centrální recepcí
24/7 ostraha budovy a přístup do budovy
Elektronický kartový systém
Bezbariérový přístup
Čtyři osobní výtahy pro kancelářskou část budovy
Možnost využití skladových prostor
Sprinklery
EPS a EZS
Podzemní garáže

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  14352
 • Měsíční nájemné
  Cena na vyžádání
 • Celková velikost budovy
  16 500 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  2 224 m²
 • Parkování
  330 EUR
 • PENB
  C
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.