Rodinný dům, 6+kk

Klimatizovaný rodinný dům s dvojgaráží, saunou, bazénem, profesionálně založenou velkou zahradou a nadstandardním vybavením je součástí projektu Park Resort Průhonice, který se rozkládá v klidné části Průhonic přímo u zámeckého parku, v místě ideálním pro rodiny s dětmi.

Ve vstupní úrovni je téměř stometrový obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále pokoj pro hosty/pracovna s vlastní koupelnou, místnost s domácím kinem (díky přípojce vody možnost přebudování na koupelnu), samostatná toaleta, spíž, technická místnost a předsíň s přímým vstupem zvenku i z garáže. Z obytného prostoru vede vstup na 2 terasy, slunnou jižní i stinnou severní. V patře jsou umístěny 3 ložnice, pracovna, 2 koupelny, sauna a prádelna.

Dům byl zkolaudován v r. 2018. Interiér zútulňují dubové podlahy a prosklený krb na dřevo, dostatek světla a pěkné výhledy do zahrady zajišťují velkoformátová okna s hliníkovými rámy, trojskly a předokenními žaluziemi. V přízemí je podlahové vytápění, pokoje v patře jsou klimatizované. Interiérové dveře jsou bezfalcové, v pokojích jsou vestavěné skříně. Součástí vybavení je také kamerový systém a alarm. Kuchyně je vybavena mj. elektrickou troubou, kombinovanou mikrovlnnou troubou, ohřívačem talířů a dřezovou vodovodní baterii s možností instantní horké, vařící nebo studené vody. Zahrada je zavlažována z retenční nádrže na dešťovou vodu. Na zahradě navržené architektem rostou jabloně, je zde altánek orientovaný na západ i vyhřívaný bazén s foliovým krytím. Dům vyhřívají solární panely o celkovém výkonu 9,84 kWp (navíc je zde instalována 12,5 kWh baterie). Parkování řeší prostorná dvojgaráž s nabíječkou na elektromobily a místem pro kola i dřevo.

Klidná lokalita obklopená přírodou, jen pár kroků od domu je vstup do Průhonického parku. Přímo u domu je dětské hřiště, blízko funguje vyhlášená restaurace Babiččina zahrada, okolo resortu vede cyklostezka i turistická trasa. Mateřská a základní škola jsou v krátké dojezdové vzdálenosti stejně jako veškeré služby. Praha je pohodlně dostupná příměstským autobusem, cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na dálnici D1 i Pražský okruh.

Užitná plocha 342,9 m2 (z toho interiér 306,9 m2 a garáž 36 m2), terasa 45,42 + 11,64 m2, zastavěná plocha 258 m2, zahrada 839 m2, pozemek 1 097 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43626
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  343 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  258 m²
 • Zahrada
  839 m²
 • Pozemek
  1 097 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž s nabíječkou elektromobilů.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.