Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 6 + kk

Prvorepublikový udržovaný řadový vícegenerační rodinný dům využitelný též jako činžovní viladům stojí na krásném místě Prahy 6 Dejvic na Hanspaulce, v klidné boční ulici nedaleko lesoparku, školy a školky nebo tenisových kurtů.

Stavba obsahuje 4 samostatné byty: v suterénu se vstupem do zahrady je 1 garsoniéra, v přízemí a 1. patře vždy 1 byt 2+1, v podkroví 1+1. V suterénu jsou také sklepní prostory. Vstup z ulice krášlí oplocená předzahrádka, kde je možné vytvořit parkovací stání. Za domem je jihovýchodně orientovaná zahrada.

Dům je udržovaný, v 90. letech 20. století proběhla částečná rekonstrukce (střecha, plynové ústřední topení, vyvložkování komína, výměna přípojky vody, kanalizace a plynu). Interiéry jsou k modernizaci. V domě jsou zachovány dubové parkety, špaletová okna i žulové schodiště, vstupní dveře jsou vyrobeny na zakázku z masivního dubu. Ve všech bytech je díky přístupu do komínu možné zřídit krbová kamna. Každá jednotka má vlastní měřiče energií.

Jednu z neprestižnějších pražských čtvrtí charakterizuje kvalitní prvorepubliková zástavba řadových domů i samostatně stojících vil s velkými vzrostlými zahradami. Doslova pár kroků od domu funguje mateřská a základní škola, blízko je kavárna, restaurace či supermarket. Dopravní spojení zajišťuje autobusová linka, cesta ke stanici metra Bořislavka trvá 5 minut. Z místa je také rychle dostupné letiště. K procházkám láká nedaleká Baba s krásnou vyhlídkou nebo rozlehlý přírodní park Šárka-Lysolaje.

Užitná plocha 309 m2, zastavěná plocha 77 m2, zahrada 105 m2, pozemek 182 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  24 900 000 Kč / 1 023 218 €
 • Podlahová plocha
  309 m²
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  77 m²
 • Zahrada
  105 m²
 • Pozemek
  182 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42726
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.