Rodinný dům

Vícegenerační podsklepený rodinný dům z r. 1933 s možností adaptace na malý bytový dům s více jednotkami stojí v klidné ulici části Praha 10 – Strašnice nedaleko stanice metra Skalka a železniční zastávky Praha – Zahradní Město. Prodej formou postoupení smlouvy o rezervaci nemovitých věcí. Pro více informací kontaktujte naši kancelář.

V každém podlaží (1. NP, 2. NP a podkroví) je umístěna 1 bytová jednotka se sociálním zázemím, každá o velikosti užitné plochy cca 70 m2, v suterénu se nachází ateliérová jednotka (cca 36 m2) a technické prostory (cca 34 m2). V přízemí je jižně orientovaný arkýř s výhledem na předzahrádku a vzrostlou zeleň v ulici, byt ve 2. NP má balkon na západ a jižní terasu. Na severovýchodní straně směřují okna do zahrady.

Budova je určena k rekonstrukci, při níž lze zachovat současný rodinný ráz, nebo vytvořit komorní bytový dům se třemi i více jednotkami. U domu stojí zahradní domek. Na zpevněné ploše na pozemku je 1 parkovací místo, bez problémů lze zaparkovat také v ulici před domem.

Pár kroků od domu stojí mateřská a základní škola i ZUŠ, v pěším dosahu jsou dětská hřiště a sportoviště. Ve čtvrti fungují také supermarkety, poliklinika nebo městská knihovna. Stanice metra Skalka je dosažitelná pěšky (cca 10 minut chůze), blíže k domu je autobusová zastávka, nedaleko je i tramvajová a vlaková zastávka.

Užitná plocha 246 m2, zastavěná plocha 227 m2, zahrada 120 m2, pozemek 347 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42030
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  246 m²
 • Zastavěná plocha
  227 m²
 • Zahrada
  120 m²
 • Pozemek
  347 m²
 • Parkování
  Venkovní stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.