Rodinný dům, 6+kk

Energeticky úsporná dřevostavba z r. 2011, obklopená velkou upravenou zahradou s krásným výhledem do dálky, stojí ve vilové zástavbě obce nedaleko jihovýchodního okraje Prahy, kam trvá cesta autem 15 minut. Světlý a vzdušný rodinný dům poskytuje dostatek prostoru v interiéru i exteriéru.

Promyšlená dispozice nabízí v přízemí jihozápadně orientovaný obytný prostor s kuchyní, jídelnou, krbem na dřevo a vstupem na zahradní terasu. Dále je zde pracovna, hostinská ložnice, koupelna (sprchový kout, WC, pisoár, umyvadlo), technická místnost a 2 komory. Patro přístupné po pohodlném schodišti tvoří galerie s vysokým stropem a trámy, východní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, 2 západní ložnice, společná koupelna (vana, WC, umyvadlo) a komora.

Vybavení zahrnuje dřevěná eurookna s trojskly a vnitřními žaluziemi, bezfalcové dveře, plně vybavený kuchyňský kout se spotřebiči BOSCH, vestavěné skříně nebo přípravu na centrální vysavač. Podlahy s plovoucím laminátem jsou vyhřívané (automatická regulace). Terasu s bezúdržbovým povrchem WoodPlastic stíní elektricky ovládaná markýza. V technické místnosti je ukryta rekuperační jednotka, elektrický kotel Protherm a přípojka na pračku a sušičku. Po celém domě je rozvedena strukturovaná kabeláž a satelitní rozvod. Na automaticky zavlažované zahradě je příprava na bazén a stojí tu zahradní domek. Dům střeží kamerový systém a alarm Jablotron. Parkování ve dvojgaráži, před ní 2 parkovací stání pro návštěvy.

V obci funguje mateřská a základní škola, restaurace, dětské hřiště, knihovna nebo sportovní centrum s wellness. Příměstský autobus jezdí ke stanici metra Budějovická, cesta trvá půl hodiny. Místo s okolními hlubokými lesy přírodního parku Střed Čech sahajícími až k řece Sázavě poskytuje mnoho možností pro turistiku i cyklistiku.

Interiér 253 m2, zastavěná plocha 182 m2, zahrada 1 050 m2, pozemek 1 232 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29259
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  253 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  182 m²
 • Zahrada
  1 050 m²
 • Pozemek
  1 232 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž, 2 venkovní parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.