Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 5 + kk

Polovina moderního dvojdomu se 4 ložnicemi, 3 koupelnami, zahradou a zateplenou zimní zahradou, s výhledem na Pražský hrad a Petřín, je situovaná v obytném komplexu Hanspaulka, jež nabízí osobité vily a dvojdomy inspirované funkcionalismem. Architektonický výraz odkazuje na tvarosloví a barevnost české moderny 30. let minulého století a holandského de Stijlu.

Třípodlažní dům kopíruje svažitý pozemek, do domu se tak vchází v první patře. Vedle předsíně je veliká šatna s technickým zázemím. Dále se chodbou vstupuje do pokoje s přilehlou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na pokoj navazuje velká zimní zahrada, která shlíží na zahradu na pozemku. V její úrovni se nachází velkorysý obývací pokoj se vstupem na terasu v zahradě a samostatná kuchyň s oknem do zahrady a se spíží. Kuchyň lze jednoduchou úpravou propojit s obývacím pokojem. V přízemí je též samostatná toaleta pro hosty a technická místnost.
V horním patře, odkud jsou krásné výhledy nejen na Hanspaulku, ale i další části Prahy, jsou tři ložnice (z toho jedna hlavní s en-suite koupelnou) a společná koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Dům je vybaven dřevěnými podlahami, podlahovým vytápěním, plynovým kotlem, alarmem a vestavěnými skříněmi. Okna mají sítě proti hmyzu a v přízemí elektrické rolety. Parkování pro jedno auto je v garáži, další na pozemku a k tomu bezproblémové parkování na ulici. Zahrada se vzrostlými stromy a keři poskytuje naprosté soukromí.

Klidná rezidenční lokalita s množstvím zeleně (například Horní Šárka a Baba), rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, s plnou vybaveností v blízkém dosahu, 5 minut jízdy ke stanici metra A Dejvická.

Interiér 218,6 m2, zimní zahrada 23,9 m2, zastavěná plocha 111 m2, zahrada 290 m2, pozemek 401 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  242 m²
 • Zastavěná plocha
  111 m²
 • Zahrada
  290 m²
 • Pozemek
  401 m²
 • Parkování
  garáž pro 1 auto
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  26520
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.