Rodinný dům, 5+kk

Novostavba moderní, kvalitně vybavené vily v nadčasovém funkcionalistickém stylu, s designovým interiérem a se špičkovým venkovním bazénem se nachází na okraji vilové čtvrti v obci Zdiměřice. Lokalita nabízí především klid, soukromí a docházkovou vzdálenost do krásného Průhonického parku, stejně jako výbornou dopravní obslužnost díky snadnému napojení na Pražský okruh, Jižní spojku a dálnice D1 a D4.

Srdcem domu je velkorysý, v přízemí umístěný otevřený koncept obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, s designovým krbem a vstupem do zahrady. Ve stejném podlaží se nachází také předsíň, šatna, samostatná toaleta a komora. Patro domu je tvořeno privátní zónou sestávající z hlavní ložnice s en-suite koupelnou, dalších 2 ložnic, pracovny, sdílené koupelny a technické místnosti, přičemž dva z pokojů sdílejí jižně orientovaný balkon. K dispozici je garáž pro 2 vozy, další 2 parkovací stání na pozemku.
Architektonické pojetí vily podtrhuje prosklená jižní fasáda, díky níž je interiér vzdušný a vždy se těší dostatku světla. K nadstandardnímu vybavení patří klimatizace Mitsubisthi v horním patře, velkoformátová leštěná italská dlažba, bezrámová hliníková okna a dveře, bezpečnostní trojskla, špičková kuchyně s pracovní deskou Technistone a spotřebiči Siemens, koupelnová sanita Catalano, centrálně ovládané venkovní žaluzie, podlahové vytápění Rehau s možností ovládání přes mobilní aplikaci, vestavěné skříně Woodface aj. Dům včetně garáže je zabezpečen alarmem Jablotron s napojením na PCO a bezklíčovým vstupem na biometrický zámek, okolí domu je zajištěno integrovaným kamerovým systémem.
Na zahradě se nachází vysoce kvalitní bazén 6x3 m od firmy Prestigepools, s moderním zastřešením, osvětlením, protiproudem, tepelným čerpadlem pro ohřev a automatizovanou čistící jednotkou pro údržbu slané vody. Zahrada se vzrostlými stromy je opatřena automatickým zavlažovacím systémem.

Ve Zdiměřicích se nachází škola, dětská hřiště, golfové odpaliště, tenisové kurty, beach volejbalové hřiště a další sportoviště. Další občanská vybavenost je dostupná v rámci několika minut jízdy v sousedních Průhonicích nebo nedalekých Kunraticích. Prestižní škola Sunny Canadian International School je k dispozici do 5 minut jízdy, dostupnost do centra Prahy 25 minut.

Užitná plocha 288 m2, z toho garáž 64 m2; zastavěná plocha 200 m2, zahrada 655 m2, pozemek 855 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24536
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  288 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  200 m²
 • Zahrada
  655 m²
 • Pozemek
  855 m²
 • Parkování
  Garáž pro 2 vozy a další 2 parkovací stání na pozemku
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.