Rodinný dům, 7+kk

Exkluzivní novostavba nízkoenergetické vily ve funkcionalistickém stylu dle návrhu známých architektů Kareše a Raise, s výtahem, špičkově vybaveným interiérem, nekompromisní kvalitou architektury i použitých materiálů. Dům je zasazen v jihozápadním svahu s výhledem na novou rezidenční čtvrť Waltrovka, v těsném sousedství rozlehlého přírodního parku Košíře-Motol a s rychlou dostupností jak do centra města, tak na letiště Václava Havla. To vše vám zaručuje komfortní a prestižní bydlení. Kolaudace stavby proběhne v prosinci 2015.

Srdcem vily je prostorný obývací pokoj s krbem, zimní zahradou, kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu skrz velkoformátová posuvná okna, umístěný v přízemí domu. Kromě něj se na tomto podlaží nachází také pracovna, pokoj pro hosty, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, šatna a centrální hala. První patro se skládá z hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, 2 dětských pokojů s šatnami a společnou koupelnou, samostatné toalety a haly, přičemž všechny ložnice mají přístup na terasu. Suterén domu je tvořen relaxační zónou s finskou saunou a koupelnou, domácím kinem, technickou místností a garáží pro 2 vozy.

Vilu navrhli proslulí architekti Kareš a Rais, kteří patří ke špičce v oboru projektů nadstandardních obytných domů. Pro jejich stavby je typický rukopis nadčasového českého funkcionalismu, inspirovaný prvky současné světové architektury. Vila je v souladu se současnými trendy postavena jako nízkoenergetický dům s minimálními provozními náklady a šetrný k životnímu prostředí.
Vybavení ve vysokém standardu zahrnuje třívrstvé dřevěné podlahy v interiéru a exotické dřevo na terase, dřevohliníková okna s izolačním bezpečnostním trojsklem, vybavená automatickými venkovními roletami, ručně vyrobené dřevěné interiérové dveře, italské designové obklady a dlažby, německou sanitární keramiku, tepelné čerpadlo, podlahové topení a kontrolované větrání pomocí rekuperace tepla. 2 garážová parkovací stání, 2 venkovní stání na pozemku.

Vila se nachází v příjemné lokalitě nedaleko stanice metra, mateřské i základní školy či dětského hřiště. Jen několik minut autem trvá cesta na golfové hřiště Golf Club Praha, do sportovně-zábavního resortu Greyhound park Motol, aquaparku Aquadream Barrandov nebo k obchodnímu centru Nový Smíchov na Andělu.

Možnost koupě ve stavu před dokončením finálních povrchů. Interiér 382 m2, zastavěná plocha 247 m2, zahrada 635 m2, pozemek 882 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20773
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  382 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  247 m²
 • Zahrada
  635 m²
 • Pozemek
  882 m²
 • Parkování
  Garáž pro 2 vozy, 2 venkovní parkovací stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.