Rodinný dům

Bílá pláž, krásné Egejské moře s tyrkysově modrou vodou a svěží zelený borový les jsou kulisou nádherné vily, která se nachází jen 3 kilometry od malebného městečka s hlavním přístavem a letištěm na ostrově Skiathos. 

Nemovitost se skládá z hlavní rezidence a 4 nezávislých apartmánů pro hosty v jedné elegantní budově. Celkem je zde 10 pohodlných ložnic s vlastními koupelnami, 5 plně vybavených kuchyní, 3 toalety pro hosty, posilovna a masážní místnost, 2 vířivky na terasách, venkovní parkoviště pro 8 aut a vnitřní garáž pro 2 automobily a 2 vodní skútry.

Vila byla postavena v r. 2016 v duchu současné architektury se špičkovou moderní technologií zahrnující inteligentní systém domácnosti, sofistikované osvětlení uvnitř i venku a solární zařízení včetně střešního fotovoltaického systému o výkonu 10 kW. Součástí vybavení je také dieselový generátor, výtah, dvojité tepelné čerpadlo pro podlahové vytápění a centrální chlazení. Nemovitost se nabízí kompletně zařízená a připravená k okamžitému užívání. Upravená rozlehlá zahrada je plná vzrostlých borovic, olivovníků a další rozmanité středomořské flóry. Na terase je vybudován impozantní bazén, přes zahradu vede dlážděná cesta na písečnou pláž a 20metrové plovoucí molo s kotvištěm.

Ostrov Skiathos s mnoha zálivy a plážemi s jemným pískem, městečky s klikatými uličkami, romantickými náměstíčky a starodávnými kostely patří mezi nejmenší řecké ostrovy. Výbornou dostupnost zajišťuje mezinárodní letiště, kam v sezóně létají linky i přímo z Prahy.   

Užitná plocha 985 m2, pozemek 3 655 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103277
 • Prodejní cena
  177 000 000 Kč / 7 163 092 €
 • Pozemek
  3 655 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Thesálie

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.